Espresso DeLonghi Nespresso Lattissima One EN500.B černé

Značka: DeLonghi
ZDARMAZDARMA 6 999 Kč –7 %
media 3883516
6 999 Kč –7 % 6 490 Kč / ks
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

kávovar na kapsle • příkon 1 400 W • tlak 19 barů • připravíte espresso, cappuccino, lungo, latte, macchiato • 1l nádržka na vodu • 0,12l odnímatelná nádoba na mléko • automatické dávkování vody • automatické vypnutí • zásobník na použité kapsle 8 až 10 ks • odnímatelná odkapávací mřížka

DeLonghi Nespresso EN500.B Lattissima One, černá

Příprava kávy jedním stiskem tlačítka? To už je u kávovarů samozřejmostí. S DeLonghi Nespresso EN500.B Lattissima One se však za jedním stiskem skrývá mnohem víc než jen obyčejná káva. Poctivé silné espresso, lungo, nebo našlehané mléčné cappuccino či latte macchiato připravené z pečlivě vybrané kávy a za profesionálních podmínek. Vysoký tlak 19 barů dostane z vybrané kávy to nejlepší, ať už zvolíte jakoukoliv kapsli z široké nabídky.

Lahodná káva za pár minut, bez plýtvání mlékem

Součástí kávovaru je kompaktní karafa na mléko s odměrkou pro konkrétní nápoj. Vždy proto budete vědět, kolik mléka použít na cappuccino i latte macchiato. Kávovar navíc rozpozná množství tekutiny v karafě a spotřebuje ji. Plýtvání mlékem vám tak nehrozí. Váš šálek kávy bude na stole během okamžiku, samotný kávovar je připraven k použití již za 25 vteřin. Přístroj spadá do energetické třídy A++, je tedy vysoce úsporný.

 

 

Se skvělou kávou bude každé ráno bezchybné. Lattissima One ví, jak na to!

 

 

Intuitivní ovládání: Vyberte si ze 3 tlačítek

Po ránu může být těžké se zorientovat. Kávovar Nespresso Lattissima One je proto vybaven třemi osvětlenými tlačítky pro rychlý výběr vašeho oblíbeného nápoje: espresso, lungo nebo káva se šlehaným mlékem, tedy 40 ml kávy a 135 ml nebo 330 ml napěněného mléka. Ovládání je snadné, rychlé a výsledná káva vynikající. Ideální start do každého dne!

 

 

 

Elegantní karafa na mléko s odměrkou

Kávovar je vybaven optickým senzorem, který rozpozná množství tekutiny v nádobě na mléko, a vždy jej proto spotřebuje do poslední kapky. Už žádné plýtvání mlékem! Elegantní karafa je navíc označena odměrkou, proto vždy bezpečně poznáte, kolik mléka je potřeba na cappuccino a kolik na latte macchiato. 

 

 

Úsporná a maximálně pohodlná příprava

Pohodlí při přípravě kávy je zaručeno. K dispozici vám bude systém ohřevu s termoblokem, který ohřeje jen potřebné množství vody pro přípravu vaší sklenice kávy. Vaření nápoje je proto rychlejší a zároveň úspornější. Použít budete moci jakoukoliv sklenici či šálek, a to díky odnímatelnému tácku, který se navíc snadno čistí.

 

 

 

Automatické vypnutí

Že zapomenete kávovar zapnutý se už bát nemusíte. Nespresso EN500.B Lattissima One se automaticky vypne po 9 minutách nečinnosti. Výhodou automatického vypnutí je možnost nastavení dle vašich preferencí od 30 minut až do 8 hodin.

 

 

Kapsle nemusíte odstraňovat ručně

Součástí kávovaru je rovněž nádobka na prázdné kapsle o kapacitě 9 - 11 kapslí. Jakmile je vaše káva hotová, použitá kapsle sama spadne do zásobníku. 

 

 Kapsle, které nezatěžují životní prostředí

Máte při každé vyhozené nezrecyklované kapsli drobné výčitky svědomí? Už se trápit nemusíte. Hliník, ze kterého jsou kapsle vyrobeny, je 100% recyklovatelný materiál.

 Podporujte udržitelnost

Zkuste se při vašem výběru kávy porozhlédnout po takové, která má i něco navíc. Program Nespresso AAA Sustainable Quality™ přináší další hodnoty pro naši společnost i životní prostředí. Program zabezpečuje pozitivní vliv a sociální výhody pro farmáře, aby mohli žít lepší a kvalitnější život. Ještě lepší kávové zážitky

Přidejte se do členského klubu Nespresso & You a užijte si ještě více exkluzivních výhod, odměn a mnoho dalšího spojeného s kávou. Každá členská úroveň přináší nové výhody. Zaregistrujte se do Nespresso & You a získejte prodlouženou 3letou záruku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary na kapsle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: