Espresso Jura D4 černé

Výprodej
Značka: Jura
ZDARMAZDARMA 18 999 Kč –11 %
media 4085404
18 999 Kč –11 % 16 990 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

automatický kávovar • připravíte: espresso, espresso doppio, ristretto, lungo barista, caffe barista • příkon 1 450 W • tlak 15 barů • nádržka na vodu 1,9 l • 200g zásobník na kávová zrna • příprava dvou šálků kávy najednou • tryska na horkou vodu • nastavitelná síla kávy • systém pro ovládání pomocí chytrého telefonu • rozměry: 28 × 34,5 × 41,5 cm

Espresso JURA D4

Výrobce kávovarů JURA představuje svůj první automatický kávovar s funkcí „Coffee Only“ - přístroj připraví espresso, espresso doppio, ristretto, lungo barista, caffe barista. Zvolit si můžete mezi přípravou samostatného šálku kávy nebo dvěma najednou. Díky svému minimalistickému designu se kávovar D4 stane ozdobou každé kuchyně a umožní přípravu profesionální kávy přímo u vás doma. Model kávovaru D4 se pyšní inteligentními systémy a špičkovými technologiemi, které vyvíjí jeho výrobce Jura. Systém I.P.B.A.S.© zvlhčuje čerstvě namletou kávu před samotnou extrakcí a do šálku následně proudí káva plná chuti, doplněná o charakteristickou sametově jemnou pěnu. Díky pulznímu extrakčnímu procesu s tlakem čerpadla 15 barů si vychutnáte každý doušek dokonale lahodné kávy.

Lahodné espresso 

Přístroj disponuje 200g zásobníkem na kávová zrna, odolným mlýnkem kávových zrn, nádobkou na vodu o objemu 1,9 l a výkonem 1 450 W. Kávovar je doplněný o trysku na horkou vodu, velmi jednoduchým ovládáním a lze propojit s chytrým telefonem. Pro přípravu kávy pak stačí pouze stisknout konkrétní tlačítko se symbolem vybrané kávy a přístroj začne pracovat. Inteligentní vodní systém rozpozná případné vyčerpání kapacity filtru a nezapomene vás na tuto skutečnost upozornit, stejně jako na chybějící kávová zrna nebo vodu v nádržce.


 

 

Klíčové vlastnosti:

  • automatický kávovar
  • příkon 1 450 W
  • příprava dvou šálků kávy najednou
  • nastavitelná síla kávy
  • ovládání pomocí chytrého telefonu

 

 

Exkluzivní chuť kávy u vás doma.

 

 

Ryzí požitek

Model kávovaru D4 se vyznačuje svým jasným a přímočarým designem, který okouzlí každého minimalistu. Přístroj připraví speciality z černé kávy a nabídne bezkonkurenčně lahodné espresso a kávu v profesionální kvalitě. Kávovar Jura dokáže připravit dvě kávy najednou a vždy zajišťuje ideální přítlačný tlak a optimální podmínky spařování.

 

 

 

Špičková inovace

Inteligentní systém I.P.B.A.S.© upravuje množství vody pro předspaření a zvlhčuje čerstvě mletou kávu před vlastním procesem extrakce. Póry díky tomu nabobtnají a během následného procesu extrakce proudí do šálku káva plná chuti, doplněná o jemnou pěnu. Samotný pulzní extrakční proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakce u krátkých specialit a vytváří tak skutečný ohňostroj chutí.

 

 

 

Dokonalé aroma

Uvnitř těla kávovaru se nachází mlýnek AromaG2, který mele čerstvá kávová zrna na správnou hrubost pro přípravu zvolené kávy. Patentovaná spařovací jednotka disponuje kapacitou od 5 do 16 g kávy.

 

 

 

Jednoduché ovládání

JURA přistupuje k ovládání minimalisticky. Ovládání přístrojů této značky je vždy snadné a kávovar dokáže ovládat skutečně každý. Pro přípravu jednoho či dvou šálků stačí stisk jediného tlačítka se symbolem vaší oblíbené kávy.

 

 

  

Dokonale připravená voda

Systém CLARIS Smart zajišťuje nejlepší kvalitu vody pro dokonalou chuť kávy. Díky inteligentnímu vodnímu systému (I.W.S.®) kávovar D4 automaticky rozpozná přítomnost vodního filtru a případně hlásí vyčerpání jeho kapacity. Kapacita vodní nádržky je 1,9 l.

 

 


 

Moderní technologie

Technologie JURA Operating Experience (J.O.E.®) představuje nejmodernější ovládací rozhraní ve světě kávovarů. Připojte se přes Bluetooth pomocí Smart Connectu přímo s vaším chytrým telefonem a nastavte si sílu kávy prostřednictvím jednoduchého ovládání nebo si pojmenujte svoji oblíbenou kávu a přidejte si k ní vlastní obrázek.  


 

Chytré zařízení

Systém J.O.E.® také informuje o aktuálních stavech kávovaru a sděluje vám, kdy bude třeba doplnit vodu nebo kávová zrna. Díky propojení přístroje s chytrým telefonem můžete D4 ovládat zcela jednoduše přes dotykový displej telefonu.


 

Jak vyčistit kávovar?


 

Jak odvápnit kávovar?


 

Jak vyměnit filtr?

Technické parametry Espresso Jura D4 černé

Doplňkové parametry

Kategorie: Automaticé kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: