Espresso Jura D6, Platin/Black

Značka: Jura
20 999 Kč –11 %
media 3769896
20 999 Kč –11 % 18 790 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

automatický kávovar • připravíte espreso, kávu, cappuccino, mléčnou pěnu, horkou vodu • příkon 1 450 W • 1,9l nádržka na vodu • 200g zásobník na kávu • integrovaný AromaG2 mlýnek • šlehač mléčné pěny • pulzní extrakční proces P.E.P. • filtrační patrony Claris Smart • ohřev termoblokem • 4 úrovně síly kávy • programovatelný objem vody • automatické čisticí programy • nastavitelná tvrdost vody

JURA D6, Platin/Black

S plně automatickým kávovarem od společnosti Jura nepřipravíte pouze různé druhy káv. Přístroj poslouží také k rychlému a energetickému ohřátí vody nebo vytvoření lahodné a nadýchané mléčné pěny. K přípravě kávy nemusíte udělat téměř nic. Stačí naplnit 1,9l zásobník vodou, do nádobky na kávu o objemu 200 g nasypat čerstvá kávová zrna a rozmyslet se, na jaký druh tohoto aromatického nápoje máte právě chuť. Na výběr máte klasickou kávu i jemné cappuccino. Pro ještě lepší zážitek si můžete navolit intenzitu kávy na jednu ze čtyř přednastavených úrovní.

Samočisticí programy

Mlýnek AromaG2 se speciálně tvarovaným ostřím kávová zrna rozemele tak, aby si uchovala svou jedinečnou chuť a výraznou vůni. Pro ještě lepší chuť výsledného nápoje se uvnitř nachází filtrační patrony Claris Smart, které zbavují vodu chlóru a těžkých kovů. Po skončení používání stačí aktivovat automatický čisticí program, aby se z přístroje odstranily zbytky kávy nebo mléka a vy jste ho mohli použít zase další den zcela bez omezení.

Připravujte dvě kávy najednou a ušetřete čas i energii!

 

Easy-Cappuccino

Systém Easy-Cappuccino připraví automaticky nejen černou kávu, ale i nadýchanou mléčnou pěnu, aniž byste pro to museli cokoliv dělat. Jednoduchý rotační ovladač mléko našlehá a zajistí, že pěna bude jemná, krémová a dodá nápoji charakteristickou chuť.

 


 

Mlýnek Aroma G2

Ke mletí kávových zrn se využívá mlýnek Aroma G2. Má přesně nastavené řezné úhly, aby byla zrna důkladně rozmělněna se zachováním maximálního množství chuti a aroma po extrakci. Pro zvolení optimální doby extrakce se využívá pulzní extrakční proces.

 


 

Snadné ovládání

Za pomoci čelního, ergonomicky optimalizovaného rotačního ovladače nastavíte požadovaný program a další vlastnosti intuitivně a snadno. Pokud si však práci chcete ještě urychlit, máte možnost dokoupit systém JURA Smart Connector, který vám pohlídá i statistiky a servisní stav kávovaru.

 


 

Inteligentní vodní systém IWS

IWS je inteligentní vodní systém, který zvládne automaticky rozpoznat vodní filtry. Kávovar pracuje s filtry Claris Smart chránícími před vodním kamenem. Tato pomůcka také účinně zbavuje vodu chlóru a těžkých kovů a zaručí vám tu nejlepší chuť z čerstvě připravené kávy.

 


 

Intelligent Pre Brew Aroma Systém

I.P.B.A.S., neboli Intelligent Pre Brew Aroma System, je inteligentní systém, s jehož pomocí zvládnete připravit dvě černé kávové speciality na jednou. Ušetříte tím čas a přístroj spotřebuje svým provozem ještě méně energie.

Technické parametry Espresso Jura D6, Platin/Black

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: