Espresso Miele CM 6350 W (423310)

Značka: Miele
ZDARMAZDARMA 39 999 Kč –8 %
media 3592871
39 999 Kč –8 % 36 999 Kč / ks
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

automatický kávovar • připravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, ristretto, horké mléko • příkon 1 500 W • tlak 15 barů • 1,8l nádržka na vodu • integrovaný kónický ocelový mlýnek • 300g zásobník na kávu • parní tryska s funkcí nasávání mléka z nádoby • displej • odvápňovací systém • automatické propláchnutí • režim úspory energie • časovač vypnutí/zapnutí • nerezová izolační nádobka na mléko součástí balení

Kávovar Miele CM 6350, bílá

MIELE je značka zabývající se výrobou jak domácích, tak i profesionálních přístrojů. Dbá na kvalitu a dlouhou životnost svých výrobků. Pokud tedy přemýšlíte nad koupí kvalitního kávovaru v moderním designu, protože už nechcete navštěvovat předražené kavárny, volně stojící kávovar CM 6350 je perfektní volbou.

Připravte si jakýkoliv nápoj

Do kuželového mlýnku nasypete zrnka kávy, která se pomelou. Díky tomu, že je mlýnek vyroben z kvalitní a odolné oceli se rozemelou rovnoměrně a zachovají svou vůni. Můžete si navolit nejrůznější možnosti množství namleté kávy, vody nebo mléka. Nastavitelná je i teplota vody. Poté zvolíte jeden z 20 různých nápojů. Od italských kávových specialit až po různé druhy čajů. Kávovar vám připraví espresso s intenzivní chutí, cappuccino s perfektní krémovou pěnou nebo horké mléko s mléčnou pěnou, které ocení především vaše děti.

Praktické funkce

Své oblíbené nápoje si můžete v kávovaru uložit. Zvolíte stupeň pomletí, množství kávy, objem vody a teplotu spaření. Velkou výhodou je časová funkce. Můžete nastavit zapnutí a vypnutí kávovaru tak, jak vám to bude vyhovovat. Přístroj se například sám automaticky zapne hned ráno. V neposlední řadě je zde funkce konvičky. Stisknete tlačítko a kávovar připraví osm šálků požadovaného nápoje do připravené konvice.

Vychutnejte si perfektní požitek z kávy nebo čaje díky kvalitnímu kávovaru.

 

 

Cappuccinatore

Kávovar CM 6350 vám vytvoří perfektní mléčnou pěnu. Díky systému cappuccinatore je napěněno během chvilky a vy si můžete vychutnat velmi kvalitní kávové speciality.

 

 

AromaticSystem

Tento systém je zde pro intenzivní kávové aroma. Spařovací komora se při napouštění vody rozpíná a s namletou kávou se tak lépe smíchá. Vůně bude ještě intenzivnější.

 

 

OneTouch for Two

Kávovar disponuje nejen funkcí OneTouch, ale i OneTouch for Two. Příprava kávy pro dvě osoby tak trvá polovinu času. Tato funkce spustí příslušný program a připraví vám dva nápoje stisknutím pouze jednoho tlačítka.

 

 

Systém ComfortClean

Pro pohodlné čištění je v kávovaru systém ComfortClean. Zásobník vody a zásobník na kávu můžete snadno nechat umýt v myčce na nádobí. Vyjímatelná je i spárovací jednotka, takže ji můžete jednoduše vyndat a očistit. Pravidelným čištěním zvýšíte hygienu, kvalitu kávy a životnost přístroje.

 

 

Vyhřívaná plocha na šálky

Odkládací plocha na šálky je vyhřívaná. Prostřednictvím správně nahřátého šálku se kávové aroma rovnoměrně rozvine a každá vaše káva bude skvělým požitkem.

 

 

Zablokování zprovoznění

Stisknutím tlačítka pro zablokování zprovoznění zabráníte nechtěnému zapnutí kávovaru. Nebo pomocí toho zajistíte, že vaše děti nebudou přístroj sami používat a neublíží si.

 

 

ECO mód

Kávovar se v režimu ECO zahřívá těsně před připravením nápoje. Tím výrazně snížíte spotřebu energie. Tato funkce je samozřejmě volitelná a můžete ji kdykoliv zapnout nebo vypnout.

 

 

Nízký hluk

Kávovar Miele pracuje velmi potichu. A i přesto, že při práci nevydává téměř žádný zvuk, výsledek bude vždy dokonalý.

 

 

BrilliantLight

Vizuální designový prvek v podobě LED osvětlení vám vždy poskytne skvělé světlo na každý šálek kávy nebo čaje. Vychutnejte si díky tomu ještě lepší pohled na váš nápoj.

Technické parametry Espresso Miele CM 6350 W (423310)

Doplňkové parametry

Kategorie: Automaticé kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: