Espresso Saeco GranAroma SM6580/00 černé

Značka: Saeco
ZDARMAZDARMA 21 999 Kč –5 %
SA1
21 999 Kč –5 % 20 699 Kč / ks 17 106,61 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Saeco SM6580/00 GranAroma, černá

Káva dokonale vyladěná, přesně podle vaší chuti Za lahodnou kávou už nemusíte do kavárny! Silné Espresso i Cappuccino s krémovou vrstvou hedvábné mléčné pěny si můžete vychutnat v pohodlí domova, kdykoliv na něj dostanete chuť. Automatický kávovar Saeco GranAroma má v nabídce 14 kávových nápojů, mezi kterými najdou své oblíbence i nadšení kávoví specialisté. Každý nápoj si navíc můžete vyladit přesně podle svých chuťových preferencí. Díky inovativní funkci Coffee Equalizer™ si intenzitu nápoje, jeho objem, teplotu, množství mléka a mnoho dalšího upravíte několika dotyky na přehledném barevném displeji. Druhy nápojů jsou vyznačeny srozumitelnými ikonami. Svá oblíbená nastavení si můžete snadno uložit do paměti přístroje a kávy, které často konzumujete, připravovat jedním dotykem. Kávovar využívá vysoce odolné mlýnky ze 100% keramiky. Čisticí cyklus zahájíte několika dotyky na obrazovce a okruh mléka se čistí automaticky pokaždé, když připravíte kávu s mlékem.


  

Klíčové vlastnosti:

  • Až 14 druhů nápojů
  • Intuitivní dotykový 5" displej
  • 100% keramické mlýnky – extrémně přesné, mimořádně odolné, nepřehřívají se
  • Funkce LattePerfetto pro krémovou mléčnou pěnu dokonalé konzistence
  • LatteDuo umožňuje připravit dva mléčné nápoje najednou
  • Funkce Coffee Equalizer™ – možnost úpravy intenzity, teploty, objemu, množství kávy, mléka, mléčné pěny
  • 4 uživatelské profily pro ukládání oblíbených nastavení

 

Vychutnejte si svou kávu, kdykoliv na ni doma dostanete chuť. 

 

14 kávových nápojů

Vychutnejte si váš nejoblíbenější nápoj vyladěný přesně podle vaší chuti jediným stisknutím tlačítka! Automatický kávovar Saeco GranAroma nabízí 14 lahodných druhů kávových nápojů, které si navíc můžete vyladit přesně podle vašich chuťových preferencí, a také podle velikosti vašeho hrnku. V nabídce nechybí Espresso, Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Espresso Lungo nebo Latte Macchiato. Ty nápoje, které připravujete pravidelně, můžete pro ještě snazší ovládání uložit do paměti přístroje.


 

Barevný dotykový displej 

Ovládání automatického kávovaru Saeco GranAroma je opravu snadné a intuitivní. Vše, co pro přípravu šálku kávy přesně podle vašich představ potřebujete udělat, je vybrat ikonu znázorňující druh konkrétního nápoje a několika dotyky na displeji ho vyladit tak, jak chcete. Svá oblíbená nastavení si navíc můžete uložit do paměti přístroje pro ještě snazší používání.


 

 Unikátní funkce Coffee Maestro

Kávovar Saeco GranAroma je vybavený inovativní funkcí Coffee Maestro, která umožňuje snadno a rychle upravit intenzitu kávy přesně podle vašich chutí. K dispozici jsou 3 chuťové profily: Delicato, Intenso a Forte. Upravit můžete i další parametry vašeho nápoje, jako je jeho objem, teplota, nebo třeba množství mléčné pěny.


 

 Přizpůsobení vaší chuti

Díky inovativní funkci Coffee Equalizer™ bude každý šálek kávy přesně takový, jaký jej v daném okamžiku chcete. Na dotykovém displeji si můžete snadno upravit intenzitu nápoje, jeho celkový objem, teplotu, množství mléčné pěny, množství mléka a kávy, a dokonce i pořadí, ve kterém do šálku přijdou. Důmyslný systém Aroma Extract, který kávovar využívá, pro vás dokáže z každého zrnka kávy získat maximum chuti díky regulaci průtoku vody a udržování doporučovaného rozmezí teploty přípravy kávy 90 a 98 °C.


 

Technologie LattePerfetto a funkce LatteDuo

Příznivci Cappucina a Latte Macchiata už nemusí za svými oblíbenými nápoji do kavárny. Díky technologii LattePerfetto si mohou v pohodlí domova vybrat nápoj s dokonalou vrstvou hedvábné mléčné pěny a připravit si ho během několika okamžiků. Funkce LatteDuo umožňuje připravit dva nápoje najednou pro úsporu času a ještě snazší ovládání.


 

100% keramické mlýnky

Mlýnky automatického kávovaru Saeco GranAroma jsou vyrobeny ze 100% keramiky. Jsou vysoce odolné a dokonale přesné, mají dlouhou životnost a nepřehřívají se, takže nijak nemění jedinečnou chuť kávových zrn. Automatický kávovar díky ním dokáže připravit více než 20 000 šálků kávy. Ti, kteří rádi experimentují, ocení 12 nastavení hrubosti mletí kávy.


 

 4 uživatelské profily

Oblíbená nastavení vás nebo vašich blízkých si nemusíte nikam zapisovat. Pokud je uložíte do paměti přístroje, můžete nápoje snadno připravovat jediným stisknutím tlačítka, výsledek bude pokaždé stejně perfektní. K dispozici máte 4 uživatelské profily pro maximálně snadné používání. 


 

Síla kávy s DoubleShot

V případě, že zatoužíte po šálku extra silné kávy, jednoduše upravte nastavení kávovaru. Na výběr máte pro vaši maximální spokojenost 3 různé chuťové profily: Delicato, Intenso a Forte. Vaše preference jednoduše upravíte díky přehlednému dotykovému displeji. Chuť kávy však bude vždy dokonalá a nikoliv nepříjemně hořká.


 

Filtr AquaClean

Pravidelné odvápnění je nesmírně důležité jak pro dokonalou chuť kávy, tak pro dlouhou životnost kávovaru a jeho bezproblémový chod. Automatický kávovar Saeco GranAroma využívá patentované vodní filtry AquaClean, které prokazatelně zpomalují tvorbu vodního kamene. Přístroj vás na výměnu filtru v tom správném okamžiku upozorní, a pokud dodržíte pokyny, nebudete muset vodní filtr měnit do přípravy dalších až 5000 šálků kávy.*


 

Funkce HygieSteam

Lahodný šálek kávy s bohatou vrstvou hedvábné mléčné pěny si můžete dopřát, kdykoliv na něj dostanete chuť. Přístroj je vybavený inovativní funkcí HygieSteam, díky které se po každém nápoji s mlékem mléčný okruh automaticky čistí hygienickým proudem páry. Tento způsob čištění je mimořádně efektivní, pára zlikviduje až 99,99 % mikroorganismů.**

Spařovací jednotka

Udržovaná a pravidelně čištěná spařovací jednotka je klíčová pro dlouhodobý bezproblémový chod kávovaru. Spařovací jednotka automatického kávovaru Saeco GrandAroma je plně vyjímatelná a můžete ji jednoduše opláchnout pod proudem tekoucí vody pro perfektní čistotu.


 

*Skutečný počet šálků závisí na zvolených druzích kávy a frekvenci vyplachování a čištění.  

**99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů.

Dokumentace k tomuto produktu
21012600o8_pss (2) Stáhnout / (706.49 kB)
3deb3b16f82d42439030ad8200f90207 Stáhnout / (9.72 MB)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry

Provedení espressa automat
Typ stolní
Tlak čerpadla
15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej
Ano
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Tryska na horkou vodu
Ano
Čištění a odvápnění
ano
Tryska na páru
Ne
Zásobník na mléko
Ano
Nahřívání šálků
Ne
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou Ano
Spařovací jednotka vyjímatelná
Typ kávomlýnku keramický
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Barva
černá
Smart Funkce
Ne
Značka kvality dTest Ne
Retro Ne
Značky Saeco
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hloubka výrobku 38.3 cm
Hmotnost výrobku 8.5 kg
Šířka výrobku 52.0 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hloubka výrobku 49.0 cm
Hmotnost výrobku 11.7 kg
Dokumentace k tomuto produktu
21012600o8_pss (2) Stáhnout / (706.49 kB)
3deb3b16f82d42439030ad8200f90207 Stáhnout / (9.72 MB)

Doplňkové parametry

Kategorie: Automaticé kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: