Espresso Saeco GranAroma SM6580/20 bílé

Značka: Saeco
ZDARMAZDARMA 22 999 Kč –8 %
GG1
22 999 Kč –8 % 20 999 Kč / ks 17 354,55 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Vše o produktu

Saeco GranAromaSM6580/20, bílá

Vychutnejte si širokou škálu lahodných kávových nápojů z automatického kávovaru Saeco GranAroma v propracovaném italském designu! Vybrat si můžete ze 14 kávových specialit včetně silného Espressa, Americana nebo univerzálně oblíbeného Cappuccina či Latte Macchiata s nadýchanou mléčnou pěnou. Příprava dokonalého šálku snad ani nemůže být snazší, stačí stisknout příslušnou ikonu v intuitivním rozhraní barevného dotykového displeje, o vše ostatní se postará kávovar. Díky jedinečným funkcím CoffeeMaestro a Coffee Equalizer™ si můžete zvolit preferovaný chuťový profil (od slabší kávy po extra silnou), teplotu nápoje, objem vody a mléka a dokonce i pořadí, ve kterém do šálku přijdou. Vaše nejoblíbenější receptury si můžete snadno uložit do paměti, zařízení má 4 uživatelské profily a 1 extra profil hosta, aby každý vždy dostal takovou kávu, po jaké touží. Kávovar také umožňuje připravit dva mléčné kávové nápoje naráz. Čištění přístroje je také velmi snadné, odnímatelnou spařovací jednotku je možné omýt pod tekoucí vodou a o perfektní čistotu mléčného okruhu se postará funkce HygieSteam, která po každé přípravě nápoje s mlékem spustí mimořádně účinné čištění hygienickou párou. Dlouhou životnost a správné fungování zařízení zaručují 100% keramické mlýnky s 12 nastaveními hrubosti mletí, které jsou mimořádně odolné a nepřehřívají se. Automatický kávovar Saeco GranAroma zkrátka naprosto rozumí nejenom vaší chuti, ale i vaší řeči - komunikace probíhá kompletně v českém jazyce.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Nabídka 14 kávových specialit
  • Odolné 100% keramické mlýnky
  • 12 nastavení hrubosti mletí
  • 4 uživatelské profily a 1 extra pro hosta
  • Jednoduchá obsluha pomocí barevného dotykového displeje
  • HygieSteam – účinné čištění hygienickou párou
  • Připraví současně 2 mléčné kávové nápoje
Káva dokonale vyladěná, přesně podle vaší chuti.

 

100% keramické mlýnky

Mlýnky kávovaru jsou vyrobeny ze 100% keramiky, která je pro mletí kávových zrn ideální - je výjimečně odolná a nepřehřívá se, takže i při dlouhodobém používání nijak nemění chuť a aroma kávy. Díky extrémně tvrdému materiálu si můžete vychutnat čerstvou aromatickou kávu z nejméně 20 000 šálků. Na výběr máte 12 různých nastavení hrubosti mletí, takže si vždy můžete dopřát přesně takovou kávu, na jakou máte právě chuť. Testováno italskou laboratoří Centro Studi Assaggiatori - italští ochutnávači kávy potvrzují, že přístroj Saeco připraví každý typ zrna v požadované vysoké kvalitě.


 

14 kávových nápojů

Jedinečný kávovar Saeco GranAroma vám umožní vybírat si z výjimečně pestré nabídky kávových nápojů. Samozřejmostí jsou světově proslulé a univerzálně oblíbené nápoje, jako jsou Espresso, Coffee, Americano, Cappucino, Latte Macchiato nebo Caffe Latte. K tomu přidejme kávové speciality typu Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait a Flat White. Další volby jsou pak nadýchaná mléčná pěna, horké mléko a horká voda. Každý si tak může navolit kávu vytvořenou přesně na míru jeho chuťových pohárků.


 

Funkce LatteDuo

Dva šálky vašich oblíbených kávových nápojů najednou? Není problém! Automatický kávovar je vybavený funkcí LatteDuo, díky které připravíte hned dva šálky kávy najednou, a to včetně Cappuccina a Latte Macchiata.


  

Barevný dotykový displej

Ovládání automatického kávovaru Saeco GranAroma je dokonale snadné díky intuitivnímu dotykovému displeji s barevným a podsvíceným rozlišením. Rozhraní přístroje nabízí přímou volbu kávových nápojů a uložení nastavení do několika uživatelských profilů pro ještě snadnější používání.


 

Přizpůsobení vaší chuti

Pokud jste náročný kávový gurmán nebo rádi experimentujete s chutí vaší kávy, zamilujete si jedinečnou funkci Coffee Equalizer™. Díky té můžete na přehledném displeji přístroje snadno nastavit různé parametry nápojů: sílu, objem, teplotu, chuť, množství a objem mléčné pěny - a dokonce i pořadí, ve kterém do vašeho šálku přijde káva a mléko. Funkci využijete například i k přizpůsobení nápoje velikosti vašeho oblíbeného šálku nebo cestovního hrnku. Kávovar také disponuje inteligentním systémem Aroma Extract, díky kterému dokáže dosáhnout optimální teploty přípravy kávy a dokonalé extrakce aromatu, přičemž teplotu vody udržuje v rozmezí doporučovaných hodnot 90 až 98 °C. Současně také pečlivě reguluje průtok vody tak, abyste vždy dosáhli požadovaného chuťového zážitku.


  

Coffee Maestro

Vyberte si preferovaný chuťový profil kávového nápoje: Delicato, Intenso nebo Forte. Kávovar dle vašeho nastavení přizpůsobí přípravu kávy, upraví její sílu, objem, množství mléčné pěny a teplotu nápoje.


 

Síla kávy s DoubleShot

Potřebujete pořádnou kávovou vzpruhu? Funkce DoubleShot vám umožní automaticky zdvojnásobit sílu kávového nápoje. Stejně snadno můžete upravit i intenzitu kávy, a to prostřednictvím funkce Coffee Equalizer nebo zvolením chuťového profilu Forte v nabídce CoffeeMaestro. Kávu si můžete dopřát dokonale silnou a intenzivní, ale nikdy s nepříjemnou hořkou pachutí.


 

Uživatelské profily

Díky 4 různým uživatelským profilům si můžete do paměti přístroje uložit různá oblíbená nastavení - třeba preferovaný nápoj každého člena domácnosti nebo kávový nápoj přesně dle objemu vašeho cestovního hrnku. Ukládání je mimořádně snadné a intuitivní a probíhá přímo v barevném rozhraní dotykového displeje. K dispozici je i extra profil pro hosty.


 

LattePerfetto

Automatický kávovar je vybavený technologií LattePerfetto, která zajišťuje přípravu dokonale lahodné a hedvábně jemné mléčné pěny, která každý kávový nápoj povýší na zcela novou úroveň. Její tajemství spočívá ve dvojím pěnění mléka a perfektní distribuce krémové vrstvy o ideální teplotě přímo do šálku. Speciálně navrženou karafu na mléku můžete bez obav ukládat i do lednice.


 

Vždy čerstvé aroma kávy

Automatický kávovar má speciálně navržený uzávěr, který pomáhá udržet vaše kávová zrna déle čerstvá a uchová jejich vůni a chuť. Zároveň snižuje hluk při jejich mletí.


 

Filtr AquaClean

Správné fungování a dlouhou životnost jakéhokoliv kávovaru ovlivňuje vodní kámen. Automatický kávovar Saeco GranAroma proto využívá patentovaný vodní filtr AquaClean, který spolehlivě zpomaluje tvorbu vodního kamene. Pokud filtr vyměníte v okamžiku, kdy vás na to přístroj upozorní, nebudete z přístroje muset odstraňovat vodní kámen až do 5000 šálků kávy.* Kávovar neustále automaticky monitoruje aktuální stav filtru.


 

Funkce HygieSteam

Automatický kávovar je vybavený funkcí HygieSteam, která k čištění mléčného okruhu využívá silný proud hygienické páry, tím dosahuje dokonalých výsledků a dokáže zlikvidovat 99,99 % mikroorganismů.** Čištění se automaticky spouští po každé přípravě nápoje s mlékem. Přístroj může vždy během okamžiku začít připravovat další šálek! 


 

Snadné čištění a údržba Automatický kávovar se mimořádně snadno udržuje, ke spuštění čisticího procesu vám stačí několik málo kliknutí na intuitivním displeji. Čištění okruhu mléka zajišťuje pokročilá funkce HygieSteam, která využívá účinnou hygienickou páru.


 

Spařovací jednotka

Údržba spařovací jednotka je klíčová pro dokonalý chod každého plně automatického kávovaru. Saeco GrandAroma je vybavený vyjímatelnou spařovací jednotkou, kterou lze snadno opláchnout pod proudem tekoucí vody.


 

* Skutečný počet šálků závisí na zvolených druzích kávy a frekvenci vyplachování a čištění.

** 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů.

Dokumentace k tomuto produktu
Návod Stáhnout / (9.72 MB)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry

Provedení espressa automat
Typ stolní
Tlak čerpadla
15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej
Ano
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Tryska na horkou vodu
Ano
Čištění a odvápnění
ano
Tryska na páru
Ano
Zásobník na mléko
Ano
Nahřívání šálků
Ne
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou Ano
Typ kávomlýnku keramický
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Barva
bílá
Smart Funkce
Ne
Značka kvality dTest Ne
Retro Ne
Značky Saeco
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 38.3 cm
Hloubka výrobku 44.8 cm
Hmotnost výrobku 8.5 kg
Šířka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 46.6 cm
Hloubka výrobku 49.1 cm
Hmotnost výrobku 10.3 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Návod Stáhnout / (9.72 MB)

Doplňkové parametry

Kategorie: Automaticé kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: