Espresso Siemens EQ.300 TI353201RW stříbrné

Značka: Siemens
ZDARMAZDARMA 15 999 Kč –27 %
media 4009082
15 999 Kč –27 % 11 749 Kč / ks
Vyprodáno
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

automatický kávovar • připravíte espresso, káva, cappuccino, latte macchiato • příkon 1 300 W • tlak 15 barů • 1,4l nádržka na vodu • 250g zásobník na kávová zrna • keramický mlýnek na kávu • nastavitelný stupeň mletí • iAroma system • LCD displej • oneTouch tlačítka • vyjímatelná spařovací jednotka • teplotní pojistka • obsah balení: čisticí a odvápňovací tablety, nádoba na mléko, vodní filtr, sada na údržbu

Siemens EQ.300 TI353201RW

Pro šálek lahodné kávy nemusíte chodit do kavárny. S Espressem Siemens EQ.300 TI353201RW ve stříbrném provedení si můžete potěšení z kávy dopřát i v pohodlí domova. Plně automatický kávovar udělá vše podstatné za vás, stačí pouze navolit na co máte chuť a jedinečná technologie systému iAroma se o zbytek postará. Dostali jste chuť připravit si silné espresso nebo lahodné cappuccino či našlehané latte macchiato? Díky funkci oneTouch příprava nemůže být jednodušší. Stačí pouhý stisk jednoho tlačítka a obratem bude šálek připraven.

Optimální hrubost kávy

Espresso Siemens EQ.300 disponuje maximálním příkonem 1 300 W, tlak čerpadla dosahuje 15 barů. Vodu pro přípravu kávy doplňujete do 1,4l vyjímatelného zásobníku na vodu s volitelným vodním filtrem BRITA, který redukuje obsah vápníku ve vodě, filtruje látky ovlivňující chuť a vůni kávy a prodlužuje životnost spotřebiče. Bez nutnosti častého doplňování vystačí pro přípravu kávy i pro pohoštění vaší návštěvy. Kávovar je vybaven 250g zásobníkem na kávová zrna a kvalitním mlýnkem z vysoce odolné keramiky ceramDrive. Díky mlýnku si zvolíte z mnoha stupňů mletí optimální hrubost dle vašich preferencí.

Snadná údržba

Informace o průběhu mletí a procesu přípravy se zobrazují na LCD displeji. O bezpečnost se stará teplotní pojistka. Rychlou údržbu a jednoduché čištění je zajištěno pomocí snadno přístupných servisních dveří na přední části spotřebiče a také díky příslušenství obsahující čisticí a odvápňovací tablety a sadu na údržbu plně automatických kávovarů.

Optimální hrubost mleté kávy zajistí kvalitní keramický mlýnek.

 

Intuitivní ovládání

Ovládání si rychle osvojíte. Vše potřebné se zobrazuje na LCD displeji na předním panelu. Pomocí funkce oneTouch lehce připravíte všechny kávové speciality jediným stisknutím tlačítka. Vyberte si, na co máte zrovna chuť, ať už jde o espresso, caffe crema, cappuccino nebo latte macchiato. Nastavujte hrubost mletí, tvrdost vody a další parametry pro vytvoření ideálního šálku.

 


 

Kvalitní keramický mlýnek

Spotřebič je na horní straně opatřen zásobníkem na 250 g kávových zrn. Díky průhlednému víku máte vždy přehled, kdy je třeba kávu doplnit a zároveň je praktický, jelikož udržuje aroma kávy. Pomlít kávu podle gusta dokáže kvalitní keramický mlýnek, kterým je kávovar vybaven. Zajistí maximum aroma z každého kávového zrna, stupeň mletí si nastavujete dle své chuti. Zároveň vás mlýnek překvapí svou dlouhou životností.

 


 

Lahodná mléčná pěna

Kávovar umožňuje připravit 2 šálky espressa nebo cappuccina najednou. Kávovar je vybaven odnímatelnou tryskou pro vytváření mléčné pěny. Výpusť kávy a mléka je nastavitelná, abyste si mohli pohodlně připravit Latte Macchiato do vysoké skleničky. V příslušenství je vám také k dispozici izolovaná nádoba na mléko.

 


 

Vyjímatelná spařovací jednotka

Údržba není žádná věda. S vyjímatelnou spařovací jednotkou a automatickým čisticím a odvápňovací systémem Calc n clean je ještě snadnější. Stejně jednoduše vyčistíte také oddělitelnou trysku na mléko, odnímatelnou odkapovací mřížku s kontejnerem na spařenou kávu. Stačí opláchnout pod tekoucí vodou nebo umýt v myčce nádobí.


 

Technické parametry Espresso Siemens EQ.300 TI353201RW stříbrné

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: