Jura X8

Značka: Jura
ZDARMAZDARMA 79 999 Kč –8 %
media 4213984
79 999 Kč –8 % 73 999 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

automatický kávovar • připravíte espresso, cappuccino, latte, flat white, ristretto a další • příkon 1 450 W • tlak 15 barů • 5l nádržka na vodu • 500g zásobník na kávu • integrovaný Aroma • parní tryska • podpora účetních systémů • impulsní extrakční proces • mobilní aplikace • barevný displej • možnost rozšíření o příslušenství a větší zásobníky

Jura X8, platinová

Plně automatický kávovar Jura X8 cílí na ty nejnáročnější uživatele a je vhodný i do profesionální sféry. Použít ho tak lze i v restauracích, hotelech, či kancelářích. Doporučenou maximální kapacitou je 80 šálků denně, což je skutečně kapacita, kterou v domácích podmínkách jen těžko využijete. Nápojů umí přístroj připravit 21 druhů, přičemž nechybí ani možnost programovat si speciality vlastní. V přednastavené nabídce najdete samozřejmě klasické kávové nápoje, jako je espresso, ristretto, latté, flat white či cappuccino, ale připravit je možné také například horkou vodu v teplotě ideální pro přípravu zeleného čaje, který by neměl být zalíván přímo vroucí vodou.

Vysoký výkon

Ústředním prvkem každého kávovaru je pumpa, která prohání horkou vodu namletou kávou. V tomto přístroji najdete velmi výkonný model zajišťující rychlou a spolehlivou extrakci chuti bez rizika připalování. Výkonné je i topné těleso zajišťující téměř okamžitý ohřev. Kávovar celkově dosahuje příkonu až 1 450 W, ale je vybaven systémem E.S.M., který garantuje úsporu energie ve všech oblastech, kde to může hrát roli. Potěší také extrémně nízká spotřeba energie v režimu stand–by, kdy kávovar nepřekročí ani hodnotu 0,5 W, ale přesto je stále v pohotovosti.

Elegance, vysoký výkon, snadné ovládání. Tento kávovar nezklame v žádném ohledu!

 


Nejmodernější technologie

Velkou předností kávovaru je použití těch nejmodernějších technologií, které jsou v této oblasti dostupné. Jedná se například o vysoce výkonné mlecí zařízení Aroma G3, vybavené systémem automatického přizpůsobení hrubosti, díky čemuž je výsledný nápoj vždy plný aroma a lahodné chuti. Zapomenout ale nesmíme ani na proces pulzní extrakce, který oceníte zejména u nízkoobjemových nápojů typu ristretto, kde je třeba co nejrychleji dostat potřebný objem vody skrz namletá zrna.

 


Nejvyšší hygienický standard

Aby byla chuť produkované kávy vždy zcela bezchybná, je třeba, aby byly všechny vodní cesty v kávovaru dokonale čisté. Naštěstí to pro vás neznamená téměř žádnou práci navíc, neboť je kávovar vybaven programy automatického čištění a proplachování, které se na jedno stisknutí tlačítka postarají o vše potřebné. Úroveň hygieny je dokonce ověřena certifikační autoritou TÜV.

 


Rozšiřitelná konstrukce

Jak již bylo řečeno v úvodu, s kávovarem se počítá i do profesionální sféry. A ačkoliv je vybaven velkou pětilitrovou nádrží na vodu a zásobník na zrna pojme až 500 g kávy, v tom nejnáročnějším použití to stačit nemusí. Proto jistě oceníte možnost dokoupit a připojit externí zásobníky a další příslušenství, mezi nímž nechybí dokonce ani velkoformátový ohřívač šálků.

 


Intuitivní ovládání

Veškeré funkce jsou řízeny z centrálního ovládacího panelu, který se skládá z několika tlačítek a velkého barevného displeje, na němž se zobrazují všemožné provozní informace a data o nápojích. K ovládání lze navíc použít i mobilní aplikace, které jsou zdarma dostupné ke stažení pro chytré telefony.

 


Výškově nastavitelné trysky

Zatímco třeba běžné espresso tradičně patří do malých šálků, mléčné speciality jako latté nebo flat white často lidé preferují ve vysokých sklenicích. Vyřešit konstrukčně kávovar tak, aby v něm bylo možné pohodlně používat oba druhy nádob, není vůbec jednoduché, ale výrobci se to povedlo. Celá hlavice s dvojicí trysek je posuvná, tudíž se pod ní dá pohodlně umístit naprostá většina šálků a sklenic.

Technické parametry Espresso Jura X8

Doplňkové parametry

Kategorie: Automaticé kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: