Vinotéka AEG SWB63001DG černá

Značka: AEG
ZdarmaZdarma 23 999 Kč –19 %
media 2861348
23 999 Kč –19 % 19 499 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2021

Technické parametry

Všeobecné vlastnosti
Výrobce AEG
Kategorie Vitríny a vinotéky AEG
Záruka 24 měsíců
Funkce
Automatické odmrazování nemá
Varovný signál Ano
Objem
Objem celkem 56 l
Kapacita - láhve 20
Konstrukce
Konstrukce chladničky vinotéka
Dveře prosklené dveře
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída N, ST
Oddělená regulace Ne
Počet oddělených prostor 6 ks
Počet teplotních zón 1
Energetické vlastnosti
Spotřeba energie 0,38 W
Spotřeba energie za rok 140 kWh/rok
Energetická třída A
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Nezařazeno
Antibakteriální úprava Ne
Displej ano
Změna otevírání dveří Ano
Police dřevěné
Hlučnost 42 dB
Zámek Ne
Typ osvětlení LED
Barva černá
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28,4 cm
Výška výrobku 82 cm
Hloubka výrobku 57,1 cm
Hmotnost výrobku 28,6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34,5 cm
Výška balení 92 cm
Hloubka balení 68 cm
Hmotnost balení 34,6 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 27963962 kb)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

vinotéka vestavná • celkový čistý objem 56 l • energetická třída A • kapacita 20 ks lahví • hlučnost 45 dB • elektronické ovládání • klimatická třída N, ST • nastavitelné nožky • 6 dřevěných polic • vnitřní osvětlení LED • skleněné dveře • změna směru otvírání dveří • hmotnost 28,6 kg

AEG SWB63001DG

Pokud patříte mezi milovníky a znalce vína, oceníte, že se o vaši sbírku lahví bude starat povolaný spotřebič. Nejlepší podmínky skladování vínu dopřeje vinotéka AEG SWB63001DG vyrobená v černém provedení. Tato domácí vinotéka udrží optimální teplotu, zabrání vysušení korku a udrží tak chuť v každé lahvi. Vestavný spotřebič o rozměru 82 × 29,4 × 57,1 cm můžete pro úsporu místa instalovat pod pracovní desku. Jedna chladicí zóna disponuje celkovým čistým objemem 56 l a dokáže pojmout 20 ks lahví vína.

Optimální světlo

Vinotéka AEG je vybavena speciálními temperovanými dveřmi, které vašemu vínu vytvoří ideální světelné podmínky, aby nezrychlovalo zrání a neměnilo svou chuť a vůni. Příjemný efekt dotváří také vnitřní LED osvětlení. Směr otvírání dvířek si můžete zvolit, jak vám bude pohodlné, změna směru otvírání se dá prohodit z pravé strany na levou. Optimální podmínky uvnitř vinotéky udržuje kompresorové chlazení. Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy A s roční spotřebou energie 140 kWh a hlučností nepřesahující 45 dB.

Efektivní LED osvětlení je úsporné a brání deregulaci teploty uvnitř vinotéky.

 

Dveře z temperovaného skla

Vinotéka je navrhnuta tak, aby co nejlépe vytvořila podmínky stejné jako ve vinném sklípku. Proto je opatřena dveřmi z temperovaného skla vybavené držadlem. Vzácným vínům velké množství světla z vnějšího prostředí nesvědčí, proto je toto speciální ztmavené sklo dokáže chránit.

 

 

Vnitřní LED osvětlení

Vinotéka AEG je opatřena zabudovaným interním LED osvětlením, které umožňuje ideální viditelnost uvnitř. Nejenom, že je úsporné, ale pro víno také bezpečné, jelikož neovlivňuje teplotu vyzařováním zbytečného tepla do chladicího prostoru. Moderní LED technologie působí prvotřídním a diskrétním dojmem.

 

 

Nastavitelné police ze dřeva

Vnitřní prostor vinotéky AEG je rozdělen 6 dřevěnými policemi, které představují ideální způsob skladování lahví. Korek tak zůstává ponořený, a protože je vlhký, láhev těsní a brání oxidaci vína průnikem vzduchu dovnitř.

 

 

Elektronické ovládání teploty

Ovládací panel s elektronickým displejem v horní části umožňuje nastavit a kontrolovat teplotu uvnitř vinotéky. Jednotlivé odrůdy vína tak mohou mít optimální skladovací podmínky. Teplotu lze nastavit v rozsahu 5 až 18 °C. Šumivé, červené, bílé i růžové víno vyžaduje pro ideální vychlazení jinou teplotu. Ke skladování jsou ve hře také další faktory jako druh hroznů, stáří vína, obsah alkoholu apod.

 

 

Optimální podmínky

Dopřejte svému vínu optimální podmínky. Vinotéka dokáže účinně omezovat vibrace, které vytváří kompresor. Tyto vibrace vaše víno znehodnocují. Důležitá je také optimální vlhkost uvnitř vinotéky, o kterou se postará vlhčicí miska umístěná na horní polici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny na víno
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: